Jak to všechno začalo?? - ze dne 22. 11. 2011

21. prosince 2011 v 19:19 |  Věci okolo :))
Určo se ptáte, proč jsem si založila blog?? Už jako malá, když jsem byla zblázněná do argentinských a brazilských telenovel, jsem toužila po tom, že až budu ''veliká", se podívám do Argentiny.. V budoucnu, doufám, že to nebude za moc dlouho, se do tý Argentiny doufám podívám :))

Ale blog jsem si založila proto, abych sem mohla psát své zážitky z cest jakožto au-pair..
Prve jsem přemýšlela o tom, že bych se přihlásila na vejšku, ale to jsem si řekla, že vejška je na mě moc dlouhá a pochybuju, že bych neměla problém s matematikou, když s ní válčím na střední a mám co dělat, abych si udržela aspoň tu 4... i za ní jsem šťastná :-P :D
Od vejšky jsem teda upustila a řekla si, že si tady v čechách udělám certifikát z angliny na Winfieldu, možná se mi to bude hodit :D tohle téma už jsem rozebírala s Milčou, tak se nebudu divit, když mi k tomu ještě něco napíšeš :))
Jelikož maturuju už v tomhletom školním roce, tak jsem se už pevně rozhodla, že na ten winfield po matuře půjdu a ode dneška za rok a půl odjedu jako au-pair do UK a později, když už jsem do toho zapálená už ted, bych zkusila USA :)) Stejně je problém sehnat práci tady v ČR, tak to zkusím jako ostatní holky jinde ve světě.. Doufám, že nezkončím kolem NY někde, jako holky tady z blogařský komunity a ujme se mě rodina, nejlépe odtamtud, kde se nestřídají roční období a hlavně, kde bych za celý rok byla jen v teple :D Líbila by se mi California, Florida a jiné podobné tomuto typu :-P .. Je paradox, kdyby se mi ozvala nějaká rodina, kde bych mrzla, nevadilo by mi to, kdybych si s tou rodinou fakt padla do oka :)) Budu jen ráda, když budete chodit na můj blog a komentovat (je mi blbý to sem psát :D), protože aspon budu vědět, že někdo ty moje články čte a že ho baví :))
Doufám, že to není nějak kostrbatý a že se to dá číst :D
Pomalu se připojím k holkám, které si blog založily za stejným účelem a budu se vás snažit "otravovat" :D
Tak se mějte a ahojte lidi :)) .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katara Katara | Web | 21. prosince 2011 v 19:29 | Reagovat

Tak přeju mnoho štěstí s tím otravováním :)

2 Kristýna Kristýna | Web | 29. prosince 2011 v 14:28 | Reagovat

děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama