E-club - ze dne 3. 12. 2011

21. prosince 2011 v 19:26 |  Věci okolo :))
Včera jsem s bráchou strávila večer v E-clubu a na programu byl filmek "A Beautiful Mind", což mi přišlo jako psycho.. Kdo ví, třeba bylo :D

Nevím, čím to bylo, ale když jsem pak mluvila s Tammy, najednou jsem včera nerozuměla :D Třeba to bylo tím, že jsem byla rozespalá a měla problém vnímat to, co říká.. Nevím.. Později už to bylo lepší a zasmáli jsme se :)) Udělali pár fotek (teda spíš já :D) půjčeným fotákem od Tammy, fotit mě baví :-P :))
Ale k filmu.. Na večery v E-clubu vždy vymyslí nějaký program a včera jsme se zrovna zase dívali na film.. Sice jsem film dokoukala, ale nijak zvlášt mě nezaujal..
Děj byl o profesorovi, který nerozeznal realitu od snu, tím pádem se u něj později diagnostikovala schizofrenie (rozdvojená osobnost??). Jak nerozeznal realitu, tak málem zabil i svojí ženu a dítě málem utopil, žena ho chtěla nechat zavřít do léčebny, aby se léčil, ale nakonec si ho nechala doma a dávala mu prášky, jenže ty on nejedl a schovával si je do šuplíku.. Nakonec se teda nějakým způsobem naučil žít a snažil se teda vypustit z mysli imaginární přáteléé a se ženou vedli jakžtakž normální život :))
Vzhledem k tomu, že film byl v originálním znění a s anglickými titulky, jsem aspoň mohla text číst.. Jenže se tam objevovaly cizí slova, který jsem nikdy neslyšela, takže jsem měla trošku problém rozumět..
Před několika E-cluby :D jsme se dívali i na "To Save A Life" a ten se mi teda líbil o poznání víc, než ten včerejší.. Sice byl na téma křesťaství, ale líbil se mi.. Ikdyž jsem ten film viděla poprvé, tak jsem neměla problém rozumět, ikdyž některý slova jsem taky neslyšela, ale pořád mi ty věty dávaly větší smysl :D
Už proběhlo v E-clubu pár akcí :)) Halloween, Bonfire, Thanksgiving, kdy jsme shromažďovali jídlo pro chudý lidi a že toho jídla bylo :)), Bonfire a ted se budou dávat na Vánoce dárky dětem s dětskýho domova :))
Toť asi vše a zatím nashle :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama